Sprzedaż i montaż dla Twojego domu

Pompy Ciepła

Pompa ciepła to urządzenie które staje się coraz bardziej popularne i ekologiczne na Polskim rynku

Najważniejsze jest jednak to, że jest technologia innowacyjna , ekonomiczna i ergonomiczna oraz prosta w instalacji. Jest możliwość regulacji pogodowej i różnych wielkości temperatur w ciągu doby.

Obsługa pompy ciepła jest bez udziału użytkownika co zapewnia oszczędność czasu, komfort i wygodę. Po stronie właściciela pompy pozostaje tylko ustawienie oczekiwanej temperatury na termostacie zainstalowanym wewnątrz.

Metoda pozyskiwania ciepła jest coraz bardzo wydajna i opłacalna. Montaż pompy ciepła generuje spore oszczędności w skali roku.

Image
Image

JAK ZAMÓWIĆ POMPĘ CIEPŁA?

KROK 1

Pomożemy dobrać urządzenie oraz kompletną instalację dla Twojego domu. Wykonamy audyt budynku analizując zapotrzebowanie na ciepło i warunki techniczne.

KROK 2

Zrobimy sprawny montaż oraz uruchomienie pompy. Nauczymy Cię jak dobrze obsługiwać pompę i dowiesz się o podstawowym działaniu pompy ciepła.

KROK 3

Możesz cieszyć się ciepłem w swoim domu ogrzewanym pompą ciepła.

Image
Image

Jesteśmy autoryzowanym partnerem Galmet Pomp Ciepła Dystrybucja i Serwis

DOBIERZEMY POMPĘ CIEPŁA DLA TWOJEGO DOMU

Działając na szczegółowej analizie stanu technicznego nieruchomości oraz czynnikach zewnętrznych będziemy wstanie dopasować kompleksowe rozwiązania zapewniające komfort cieplny.

DOBIERZEMY POMPĘ CIEPŁA DLA TWOJEGO DOMU

Działając na szczegółowej analizie stanu technicznego nieruchomości oraz czynnikach zewnętrznych będziemy wstanie dopasować kompleksowe rozwiązania zapewniające komfort cieplny.

Oszczędności

Oszczędności

Stosowane technologie w pompach ciepła pozwalają namacalnie wykorzystać ciepło pochodzące z natury wraz ze wsparciem najnowszych technologicznych rozwiazań. Uczciwie dobrany system grzewczy jest wydajny i pozwala zyskać na zwrocie z inwestycji już po 4 latach użytkowania

Bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo

Pompy ciepła to ergonomia i prostota instalacji. Działanie pompy odbywa się bez udziału inwestora co gwarantuje oszczędność czasu, komfort. Po stronie użytkownika jest tylko ustawienie wymaganej temperatury jaką chce mieć w swoim domu.

Jakość

Jakość

Pompy ciepła uzyskują energię z nagrzanego słońcem powietrza zewnętrznego, dlatego ciepło w Twoim domu jest procesem energetycznie efektywnym. Odpowiedni dobór i ustawienie potrzeb budynku pozwala uzyskać jak najlepsze i niewyczerpalne źródło ciepła.

Co to jest i jak działają
pompy ciepła?

Pompy ciepła to nowa technologia, która przenosi energię z jednego środowiska w drugie, w tym przypadku z zewnątrz do wewnątrz wykorzystując do tego zadania zasadę termodynamiki gazów. Pompa ciepła jest urządzeniem, które nie produkuje energii, unikamy więc jakiegokolwiek procesu spalania, co jest oczywiście sporą wartością, ponieważ nie wytwarzamy żadnego popiołu, kurzu czy spalin etc.. Urządzenie w pełni wykorzystuje energię zgromadzoną w środowisku naturalnym z wody, gruntu czy powietrza.

Dzięki zastosowaniu odpowiednich procesów pompa potrafi przetworzyć zebraną, pierwotną energię, którą dostarczy do naszej instalacji grzewczej.

Działają podobnie do lodówki czy klimatyzatora, których technologia jest znana i niezawodna od wielu lat. Są ekonomiczne, ekologiczne, bezobsługowe i co najważniejsze, bezpieczne.

Producenci pompy ciepła

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

ul. Plac Piastowski 8, 62-007 Jerzykowo

Kontakt

Follow Us

Image
© 2024, Strony www ZAMI
Image