Sprawdź naszą ofertę

Usługi

Klimatyzacja

Gorące letnie dni nie pozwalają Ci komfortowo spędzić czasu w domu?

Potrzebujesz ciepłego powiewu w zimie? A chłodnego latem?

Instalacja nowoczesnej klimatyzacji pozwoli Ci cieszyć się rodzinnymi chwilami przy przyjemnym powietrzu w optymalnej temperaturze.

Klimatyzacja dopasowana do Ciebie

Klimatyzacja zależy w dużym stopniu od jego przeznaczenia. Niektóre pomieszczenia wymagają wielu rozwiązań klimatyzacyjnych. Wielkość i sposób rozmieszczenia urządzeń, ułożenie kabli i montaż klimatyzacji musi być oparty na odpowiednich warunkach konstrukcyjnych.

Oczywiście bierzemy pod uwagę również indywidualne propozycje.

Doradzimy w zakresie optymalnego, energooszczędnego wyboru systemu klimatyzacji i przeprowadzimy jego późniejszą instalację.

Producenci klimatyzacji

Image
Image

Fotowoltaika dla Domu

Czerp energię ze słońca

Fotowoltaika to taniei ekologiczne źródło energii odnawialnej dla Twojej rodziny. Panele fotowoltaiczne działają przez cały rok,nawet w zimie, a najważniejszym warunkiem ich pracy jest obecność promieniowania słonecznego.

Fotowoltaika to:

- panele produkują energię z odnawialnego, źródła jakim jest słońce
- instalacja nie emituje zanieczyszczeń, po zużyciu możliwy jest także recykling paneli fotowoltaicznych
- fotowoltaika nie posiada też części ruchomych co zmniejsza ryzyko usterki
- Twoja nieruchomość z fotowoltaiką staje się oszczędniejsza i dzięki temu bardziej atrakcyjna na rynku nieruchomości

W SC 85 Oferujemy kompleksową usługę obejmującą bezpłatny audyt fotowoltaiczny, doradztwo w zakresie wyboru sposobu montażu i niezbędnych komponentów, rzetelny montaż przez naszych doświadczonych fachowców z niezbędnymi uprawnieniami oraz wsparcie serwisowe. Oferujemy także pomoc w pozyskaniu leasingu oraz w wypełnieniu wszystkich formalności związanych ze zgłoszeniem instalacji PV do Energetyki i Straży Pożarnej, dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze. Zapraszamy do współpracy!

Profesjonalny montaż fotowoltaiki

Im szybciej instalacja fotowoltaiczna pojawi się na Twoim dachu, tym szybciej zaczniesz oszczędzać. W SC85 instalację fotowoltaiczną możemy zamontować do 30 dni od sfinalizowania płatności. Twoja instalacja pojawi się na dachu zanim zdążysz zdecydować, co zrobić z zaoszczędzonymi na rachunkach pieniędzmi.

Fotowoltaika
dla firm

to nowe możliwości dla biznesu. Fotowoltaika to krok w przyszłość, który zapewni Ci niemal darmowy, a przy tym w pełni ekologiczny prąd. Dzięki fotowoltaice uniezależnisz się od podwyżej cen prądu, a zaoszczędzone pieniądze wykorzystasz na rozwój swojej działalności.
Image

Producenci Falowników

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Producenci Paneli

Image
Image

i inne...

Image

Magazyny energii

Magazynowanie energii elektrycznej w Twoim domu lub gospodarstwie rolnym czy biznesie jeszcze nigdy nie było tak opłacalne i proste!

Nowoczesne systemy hybrydowe do przechowywania energii z pojemnymi akumulatorami pozwalają na pełną niezależność energetyczną domu oraz na zwiększenie wykorzystania ekologicznej energii produkowanej z własnej instalacji fotowoltaicznej

Wielkość produkcji energii z fotowoltaiki zmienia się w zależności od pory dnia i roku. Dzięki zastosowaniu magazynu energii, nadwyżki energii z instalacji fotowoltaicznej są magazynowane w akumulatorach i wykorzystywane w momentach zwiększonego zapotrzebowania domu na prąd, np. wczesnym rankiem, w nocy lub w bardzo pochmurne dni. 

Image

ul. Plac Piastowski 8, 62-007 Jerzykowo

Kontakt

Follow Us

Image
© 2024, Strony www ZAMI
Image